› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

Przewodnik po Krakowie dla grupy szkolnej? Sprawdź aktualne promocje!

Przewodnik po Krakowie po Kazimierzu żydowskim i chrześcijańskim dla grup szkolnych

Do końca kwietnia 2016 proponujemy zniżkę na usługę przewodnicką po Kazimierzu żydowskim i chrześnijańskim. Oprowadzanie trwające ok. 3 godziny kosztuje 190 zł. Szczegółowy program wycieczki po Kazimierzu znajduje się tutaj.Wycieczkę prowadzi licencjonowany przewodnik po Krakowie.

Zniżka dotyczy grup nie większych niż 35 osób.

 

Grupy, które zamówią dwie wycieczki również mogą liczyć na spore zniżki.

 

Zapraszamy

  Aktualności

 • Stare Miasto z przewodnikiem!

  W najbliższą sobotę, 28 maja, zapraszamy Państwa na zwiedzanie Starego Miasta, które poprowadzi licencjonowany przewodnik po Krakowie. Spotykamy się o godzinie 14.00 przy Bramie Floriańskiej i Barbakanie.

 • Bilety do Muzeum Narodowego za złotówkę!

  Zachęcamy do skorzystania z oferty Muzeum Narodowego w Krakowie. Bilety na wszystkie wystawy kosztują symboliczną złotówkę! Oferta jest skierowana młodzieży szkolnej i studentów.

 • Zapraszamy do zwiedzania Krakowa z przewodnikiem w 2016 roku!

  Sezon turystyczny 2016 rozpoczęty :-) W tym roku szczególnie zapraszamy turystów indywidualnych - pary, rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół. W każdy weekend organizujemy wyjątkowe wycieczki, do których można się przyłączyć.

 • Z licencją czy bez?

  Od początku 2014 roku znikają obowiązkowe licencje dla przewodników turystycznych i pilotów wycieczek. Poniżej dowiedzą się Państwo jak wygląda to w praktyce, na co zwrócić uwagę podczas planowania wycieczki i co zrobić, by nie trafić na osobę niekompetentną.