› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

Stare Miasto z przewodnikiem!

W najbliższą sobotę, 28 maja spotykamy się o godzinie 14.00 przy Bramie Floriańskiej i Barbakanie. W programie - zwiedzanie Starego Miasta!

Zapraszamy turystów indywidualnych na wycieczkę, którą poprowadzi sympatyczny, licencjonowany przewodnik po Krakowie. Wycieczka potrwa około 2,5 godziny i obejmie Stare Miasto z Rynkiem, dzielnicą uniwersytecką i Kościołem Franciszkanów oraz Wawel z dziedzińcem i Katedrą.

Ceny za bilety:

- normalny 25 zł

- ulgowy 20 zł (dla uczniów, studentów, emerytów)

- dla par 40 zł

Szczegółowy program zwiedzania znajduje się tutaj.

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu rezerwacji biletów na wycieczkę.

Zapraszamy!

  Aktualności

 • Bilety do Muzeum Narodowego za złotówkę!

  Zachęcamy do skorzystania z oferty Muzeum Narodowego w Krakowie. Bilety na wszystkie wystawy kosztują symboliczną złotówkę! Oferta jest skierowana młodzieży szkolnej i studentów.

 • Zapraszamy do zwiedzania Krakowa z przewodnikiem w 2016 roku!

  Sezon turystyczny 2016 rozpoczęty :-) W tym roku szczególnie zapraszamy turystów indywidualnych - pary, rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół. W każdy weekend organizujemy wyjątkowe wycieczki, do których można się przyłączyć.

 • Przewodnik po Krakowie dla grupy szkolnej? Sprawdź aktualne promocje!

  Osoby, które zamówią oprowadzanie do końca kwietnia 2016 roku otrzymają zniżkę na usługę przewodnicką. Grupom szkolnym oferujemy oprowadzanie po Kazimierzu za 190 zł.

 • Z licencją czy bez?

  Od początku 2014 roku znikają obowiązkowe licencje dla przewodników turystycznych i pilotów wycieczek. Poniżej dowiedzą się Państwo jak wygląda to w praktyce, na co zwrócić uwagę podczas planowania wycieczki i co zrobić, by nie trafić na osobę niekompetentną.