› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

Zapraszamy do zwiedzania Krakowa z przewodnikiem w 2016 roku!

Aktualne informacje o planowanych na najbliższy weekend wycieczkach znajdą Państwo z tygodniowym wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej w dziale Aktualności.

W niemal każdy weekend zapraszamy na dołączenie się do większej grupy (maksymalnie 25 osób) i zwiedzanie Starego Miasta, Wawelu bądź Kazimierza. Organizujemy też zwiedzanie krakowskich muzeów - Podziemi Rynku, Fabryki Schindlera, Galerii w Sukiennicach etc. Ceny biletów na taką wycieczkę wahają się od 10 do 30 złotych od osob

Oprowadzamy też dzieci (rodziny mogą liczyć na spore zniżki).

Każdą z wycieczek prowadzi licencjonowany przewodnik po Krakowie.

Przypominamy też, że bilety dla młodzieży i studentów do wszystkich oddziałów Muzeum Narodowego kosztują jedynie złotówkę! Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Zapraszamy!

  Aktualności

 • Stare Miasto z przewodnikiem!

  W najbliższą sobotę, 28 maja, zapraszamy Państwa na zwiedzanie Starego Miasta, które poprowadzi licencjonowany przewodnik po Krakowie. Spotykamy się o godzinie 14.00 przy Bramie Floriańskiej i Barbakanie.

 • Bilety do Muzeum Narodowego za złotówkę!

  Zachęcamy do skorzystania z oferty Muzeum Narodowego w Krakowie. Bilety na wszystkie wystawy kosztują symboliczną złotówkę! Oferta jest skierowana młodzieży szkolnej i studentów.

 • Przewodnik po Krakowie dla grupy szkolnej? Sprawdź aktualne promocje!

  Osoby, które zamówią oprowadzanie do końca kwietnia 2016 roku otrzymają zniżkę na usługę przewodnicką. Grupom szkolnym oferujemy oprowadzanie po Kazimierzu za 190 zł.

 • Z licencją czy bez?

  Od początku 2014 roku znikają obowiązkowe licencje dla przewodników turystycznych i pilotów wycieczek. Poniżej dowiedzą się Państwo jak wygląda to w praktyce, na co zwrócić uwagę podczas planowania wycieczki i co zrobić, by nie trafić na osobę niekompetentną.