› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

Bilety do Muzeum Narodowego za złotówkę!

Wszystkie oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie zachęcają do zapoznania się ze zbiorami obniżając znacznie ceny biletów wstępu. Za złotówkę uczniowie i studenci mogą zobaczyć m.in. Galerię Sztuki Polskiej w Sukiennicach, Dom Józefa Mehoffera, Dom Jana Matejki, Europeum, Pałac Biskupa Erazma Ciołka, a także stałe wystawy w Gmachu Głównym MN.

Dzieci do 7 roku życia mają wstęp bezpłatny na wszystkie ekspozycje. Na zniżki mogą też liczyć rodziny z dziećmi.

Szczegółowe informacje na temat biletów wstępu można znaleźć tutaj lub na stronie internetowej Muzem Narodowego w Krakowie www.mnk.pl

Zachęcamy do zwiedzania oddziałów Muzeum Narodowego z naszymi przewodnikami i szczegółowe zapoznanie się z tymi fantastycznymi zbiorami.

Nasi przewodnicy posiadają uprawnienia na oprowadzanie po wszystkich ekpozycjach Muzeum Narodowego.

Zapraszamy!

  Aktualności

 • Stare Miasto z przewodnikiem!

  W najbliższą sobotę, 28 maja, zapraszamy Państwa na zwiedzanie Starego Miasta, które poprowadzi licencjonowany przewodnik po Krakowie. Spotykamy się o godzinie 14.00 przy Bramie Floriańskiej i Barbakanie.

 • Zapraszamy do zwiedzania Krakowa z przewodnikiem w 2016 roku!

  Sezon turystyczny 2016 rozpoczęty :-) W tym roku szczególnie zapraszamy turystów indywidualnych - pary, rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół. W każdy weekend organizujemy wyjątkowe wycieczki, do których można się przyłączyć.

 • Przewodnik po Krakowie dla grupy szkolnej? Sprawdź aktualne promocje!

  Osoby, które zamówią oprowadzanie do końca kwietnia 2016 roku otrzymają zniżkę na usługę przewodnicką. Grupom szkolnym oferujemy oprowadzanie po Kazimierzu za 190 zł.

 • Z licencją czy bez?

  Od początku 2014 roku znikają obowiązkowe licencje dla przewodników turystycznych i pilotów wycieczek. Poniżej dowiedzą się Państwo jak wygląda to w praktyce, na co zwrócić uwagę podczas planowania wycieczki i co zrobić, by nie trafić na osobę niekompetentną.